Zielona Góra: Pożar w pustostanie. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

17 maj 2019
Autor: 
Zielona Góra: Pożar w pustostanie. W akcji 3 zastępy straży pożarnej Redakcja

W piątkowy poranek, w jednym z pustostanów przy ulicy Lisiej w Zielonej Górze doszło do pożaru. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej.

W piątek, 17 maja, około godziny 9 zielonogórscy strażacy dostali zgłoszenie o pożarze w pustostanie przy ulicy Lisiej 10. Do zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej. Przybyli na miejsce strażacy po wstępnym rozpoznaniu stwierdzili, że w budynku panuje lekkie zadymienie. Wejście do obiektu było utrudnione, gdyż okna oraz drzwi są zamurowane lub zabite deskami. Podjęto decyzję o siłowym wejściu do środka. 

Strażacy działający w zadymieniu pracowali w aparatach powietrznych. Po około 10 minutach pożar został zlokalizowany i ugaszony a zastępy powróciły do jednostki.

Niegroźne pożary wybuchają w tym budynku co najmniej kilka razy w ciągu roku.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u