Wypadek w Zielonej Górze. Na polnej drodze wywrócił się quad. Dwie osoby w szpitalu

20 maj 2019
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Na polnej drodze wywrócił się quad. Dwie osoby w szpitalu Redakcja/archiwum

Dwie kobiety poszkodowane po wypadku quada w Zielonej Górze. Pojazd przewrócił się na polnej drodze. Sprawą zajmuje się policja.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 maja, po godzinie 15:00. Dwie kobiety jechały quadem po niepublicznej drodze w pobliżu ośrodka sportowego w Drzonkowie, zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto. Nagle pojazd przewrócił się.

Na miejscu interweniowały dwa zespoły pogotowia oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Już po wstępnych badaniach konieczne okazało się przetransportowanie obu kobiet do szpitala. - Kierująca nie doznała poważniejszych urazów, natomiast pasażerka ma podejrzenie złamania obojczyka - komentuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Funkcjonariusze z drogówki wykonali już wszystkie oględziny. Zderzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Wkrótce quad zostanie odholowany na policyjny parking.

Jazda na quadzie niesie za sobą groźne konsekwencje. Nawet chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia lub życia. - Na szczęście w tym wypadku nie ucierpiała żadna osoba postronna - dodaje podinsp. Barska.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u