Zaginęła Joanna, 16-letnia dziewczyna z Żar. Trwają poszukiwania

22 maj 2019
Autor: 
Zaginęła Joanna, 16-letnia dziewczyna z Żar. Trwają poszukiwania KPP Żary

Policjanci z żarskiej komendy prowadzą poszukiwania 16-latki z Żar, która w dniu 20 maja 2019 r. wyszła z domu udając się do szkoły, jednak tam nie dotarła. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. W przypadku jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt z żarską komendą Policji lub na nr 112.

20 maja br. o godzinie 8 rano, 16-letnia JOANNA KOWALCZUK mieszkanka Żar wyszła z domu. Dziewczyna miała udać się do szkoły jednak tam nie dotarła. Od tego czasu brak jest kontaktu z zaginioną i nie jest znane miejsce jej pobytu. O zaginięciu rodzina powiadomiła żarską jednostkę 21 maja.

Dziewczyna ma około 190 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy długie proste, koloru ciemny blond. Nosi okulary korekcyjne, ubrana była prawdopodobnie w niebieskie jeansowe spodnie, na nogawkach przyszyte koraliki, kurtkę jasnoróżową typu ,,bomberka", buty sportowe ,,Nike" koloru niebieskiego. Może mieć ze sobą plecak koloru czerwonego marki ,,Nike" . Na ręce plecione bransoletki.

Jeżeli ktoś widział zaginioną lub zna jej miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach na numer tel.: 68 476 33 11 lub numer alarmowy 112.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u