Samochód dachował na DK27. Pijany mężczyzna nie przyznaje się do kierowania

25 maj 2019
Autor: 

W sobotę, nad ranem, na Drodze Krajowej 27 dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. Występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 maja, kilkanaście minut przed godziną 5 rano, na 52 kilometrze Drogi Krajowej numer 27 na wysokości miejscowości Piaski. Na miejsce wezwane dwa zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz zielonogórska policja. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji zastali nietrzeźwego mężczyznę, który przebywał przy rozbitym pojeździe.

Samochód zjechał na pobocze i dachował. Osoba, którą policjanci zastali na miejscu, była nietrzeźwa, miała ponad promil alkoholu, nie przyznaje się do kierowania. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska - Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

W zdarzeniu nikt nie został ranny. Gdy mężczyzna wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany oraz uprzedzony o odpowiedzialności za składanie fałszywych wyjaśnień zgodnie z art. 233 kodeksu karnego.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u