Tragiczny wypadek na A2. Osobówka wjechała w tył naczepy ciężarówki

24 maj 2019
Autor: 
Tragiczny wypadek na A2. Osobówka wjechała w tył naczepy ciężarówki. OSP Lubrza

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na autostradzie A2 na jezdni w kierunku Warszawy. Samochód osobowy najechał na tył naczepy ciężarówki.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 maja, około godziny 20 na 51 kilometrze autostrady A2 na odcinku Torzym-Jordanowo. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osób poszkodowanych. Niestety mimo błyskawicznie podjętej akcji ratunkowej, jedna osoba zginęła - to pasażer osobówki.

Ciężko ranny kierowca z samochodu osobowego został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, policja wprowadziła objazdy.

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u