Wypadek w Lubsku. Zderzyły się dwa auta, dwie osoby poszkodowane

26 maj 2019
Autor: 
Wypadek w Lubsku. Zderzyły się dwa auta, dwie osoby poszkodowane Zdjęcie czytelnika

W niedzielę, 26 maja, około godziny 15 na skrzyżowaniu ulicy Przemysłowej z Drogą Wojewódzką numer 289 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze, a droga była zablokowana.

Kierująca samochodem marki Audi A4, 32-letnia kobieta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącej obwodnicą mieszkanki pow. żarskiego, która kierowała samochodem marki Toyota Avensis - doprowadzając do zderzenia. Kierująca Audi ukarana została mandatem w kwocie 220 zł. 

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, kierująca i pasażerka toyoty. Kobiety zostały przetransportowane do żarskiego szpitala na szczegółowe badania.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u