Na trasie Żagań-Szprotawa przewróciła się ciężarówka. Droga zablokowana

28 maj 2019
Autor: 
Na trasie Żagań-Szprotawa przewróciła się ciężarówka. Droga zablokowana Czytelnik Wojciech

Na drodze krajowej nr 12 w Bobrzanach wywróciła się ciężarówka. Ruch na trasie Żagań - Szprotawa został zablokowany w obu kierunkach.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19:00 niedaleko miejscowości Bobrzany (gmina Małomice). Na odcinku drogi krajowej nr 12 pomiędzy Żaganiem, a Szprotawą przewróciła się ciężarówka. Kierowca na prostej drodze prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej i patrole policji. Przybył również zespół pogotowia. Ze wstępnych informacji wynika jednak, że kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Droga krajowa nr 12 została zablokowana w obu kierunkach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami jeszcze przez wiele godzin, ponieważ konieczne będzie między innymi wyciągnięcie auta z rowu. - Wprowadzono objazdy dla samochodów osobowych przez Małomice, a dla ciężarówek drogą wojewódzką nr 296 i 297 przez Kożuchów - informuje GDDKiA.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u