Poważny wypadek na autostradzie A2. LPR w akcji

28 maj 2019
Autor: 
Poważny wypadek na autostradzie A2. LPR w akcji OSP Trzciel

Samochód osobowy roztrzaskał się o tył naczepy ciężarówki. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu pracują służby ratownicze w tym Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jezdnia w kierunku Świecka jest zablokowana!

We wtorek, 28 maja, około godziny 18, na 89 kilometrze autostrady A2 na jezdni w kierunku Świecka samochód osobowy uderzył w tył naczepy ciężarówki po czym prawdopodobnie dachował i zatrzymał się na poboczu. Na jezdni rozsypanych jest wiele elementów z kompletnie rozbitej osobówki m.in. klapa bagażnika.

Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, z czego dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcielu, Zespół Ratownictwa Medycznego, Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz patrole policji.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, kierowca osobowego Renault. Mężczyzna z urazem głowy został przetransportowany Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu pracują policjanci oraz służba autostradowa.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze blisko 2 godziny. Policjanci wprowadzili objazdy, w Nowym Tomyślu ruch kierowany jest na Drogę Krajową numer 92. 

Zdjęcia: OSP KSRG Trzciel

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u