Żary: Motocyklista wjechał w tył osobówki. Jedna osoba trafiła do szpitala

03 czerwiec 2019
Autor: 
Żary: Motocyklista wjechał w tył osobówki. Jedna osoba trafiła do szpitala Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na obwodnicy w Żarach motocyklista wjechał w tył samochodu osobowego. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 czerwca, około godziny 14, na 35,1 kilometrze Obwodnicy Miejskiej w miejscowości Żary. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, niespodziewanie w tył jego pojazdu uderzył motocykl. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Droga przez pewien czas była zablokowana. 

- Kierujący motocyklem został zabrany do szpitala, do Żar. - podaje kom. Aneta Berestecka - Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Funkcjonariusze na miejscu ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami.

Godzina 15:25 - Kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf zatrzymał się przed pasami, aby umożliwić pieszemu przejście na drugą stronę jezdni. Niestety jadący za samochodem osobowym 61-letni motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w tył pojazdu. W miejscu zdarzenia nie występują utrudnienia, ruch odbywa się płynnie.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u