Mała dziewczynka potrącona w Zielonej Górze. Ma złamaną nogę (ZDJĘCIA)

06 czerwiec 2019
Autor: 
Mała dziewczynka potrącona w Zielonej Górze. Ma złamaną nogę Redakcja

Na ulicy Waszczyka w Zielonej Górze doszło do potrącenia małej dziewczynki. Poszkodowane dziecko trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 18:30 na wysokości budynku nr 9a. Kierowca samochodu osobowego marki Renault Megane potrącił dziewczynkę, która znajdowała się na osiedlowej uliczce. Obecnie nie wiadomo jednak, jak dokładnie doszło do wypadku.

Kiedy dziecko upadło na drogę, pierwszej pomocy od razu zaczęli udzielać jej świadkowie. Chwilę później przybyli również rodzice dziewczynki. Na miejsce wezwano specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji.

Mała dziewczynka została opatrzona przez lekarza i ratowników medycznych. Po wykonaniu wszystkich czynności pogotowie przetransportowało ją do szpitala. - Była przytomna. Miała otwarte złamanie nogi - relacjonuje świadek wypadku.

W pobliżu miejsca zdarzenia zebrali się mieszkańcy pobliskich bloków. - Na takich uliczkach zawsze trzeba mocno uważać. Rodzice powinni bardziej pilnować swoje dzieci, a kierowcy ściągnąć nogę z gazu - mówi mieszkanka osiedla.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u