Wojskowa ciężarówka uderzyła w osobówkę na trasie S3 pod Cigacicami (ZDJĘCIA)

14 czerwiec 2019
Autor: 
Wojskowa ciężarówka uderzyła w osobówkę na trasie S3 pod Cigacicami Redakcja

W piątek, 14 czerwca, około godziny 16:10 na trasie S3 pod Zieloną Górą doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Ruch w kierunku Sulechowa odbywa się jednym pasem.

Do zdarzenia doszło na trasie S3 w kierunku Sulechowa. Kilkaset metrów przed mostem w Cigacicach kierujący wojskową ciężarówką marki Jelcz zderzył się z osobowym Fordem. Ze wstępnych informacji wynika, że podczas zmiany pasa ruchu zahaczył on o Forda, a następnie przygniótł do barierek energochłonnych.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz patrole policji. Przybył również zespół pogotowia, który przebadał osoby biorące udział w zdarzeniu. Obrażenia uczestników nie były jednak na tyle poważne, aby transportować ich do szpitala.

Trasa S3 w kierunku Sulechowa była zablokowana przez kilkanaście minut. Obecnie ruch odbywa się już jednym pasem. Na miejscu nieustannie pracują policjanci z zielonogórskiej drogówki, którzy ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 19:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u