Cztery auta zderzyły się na wiadukcie w Zielonej Górze. To klasyczne najechanie

14 czerwiec 2019
Autor: 
Cztery auta zderzyły się na wiadukcie w Zielonej Górze. To klasyczne najechanie Czytelnik

Na wiadukcie na alei Zjednoczenia w Zielonej Górze najechały na siebie cztery osobówki. Pojazdy całkowicie zablokowały jeden pas ruchu, stworzyły się długie korki.

Kierowca samochodu osobowego marki Renault jechał prawym pasem ruchu w kierunku Przylepu. Kiedy podjeżdżał pod górę, najechał na tył Toyoty, która odbiła się i uderzyła w Nissana. Na koniec ucierpiała jeszcze kolejna Toyota.

Na miejsce wezwano patrol policji z zielonogórskiej drogówki. Wszyscy uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń i nie potrzebowali pomocy medycznej. W wyniku zdarzenia najbardziej uszkodzony został Renault.

Funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizja drogowa. Sprawcą zostanie prawdopodobnie kierowca Renault. Na czas obsługi kolizji przez policjantów zablokowany jest jeden pas ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u