Utrudnienia w Lubuskiem. Drogami województwa przejadą kolarze

15 czerwiec 2019
Autor: 
Utrudnienia w Lubuskiem. Drogami województwa przejadą kolarze Lubuska Policja/KWP Gorzów Wielkopolski

W sobotę, 15 czerwca, z okazji Dni Województwa Lubuskiego zostanie zorganizowany wyścig kolarski na trasie z Gorzowa Wielkopolskiego do Zaboru. W tym czasie na kilku odcinkach dróg mogą powstać utrudnienia, z którymi podróżnym pomogą uporać się policjanci. W związku z tym wydarzeniem kierowcy powinni zachować ostrożność, zwracać uwagę na sygnały wydawane przez funkcjonariuszy oraz wykazać się cierpliwością.

Wyścig kolarski rozpocznie się około godziny 11 w Gorzowie Wielkopolskim na Moście Staromiejskim. Następnie trasa poprowadzi przez miejscowości: Deszczno, Brzozowiec, Trzebiszewo, Skwierzynę, Bledzew, Templewo, Pieski, Zarzyń, Lubrza, Ługów, Świebodzin, Kalsk, Sulechów, Nowy Świat, Cigacice, Zawada, Jany, Przytok, Łaz, Zabór. W tych miejscach będzie można zobaczyć kolorowy peleton, eskortowany przez policyjne radiowozy i motocykle.

Funkcjonariusze będą dbali o bezpieczeństwo zawodników i osób niebiorących udziału w wyścigu oraz pomagali wszystkim podróżnym w sprawnym dotarciu do celu. Jednak starania policjantów to nie wszystko. W tym czasie ważne będzie także odpowiedzialne zachowanie samych kierowców. Widząc kolumnę kolarzy zachowajmy szczególną ostrożność i zwracajmy uwagę na sygnały i polecenia wydawane przez policjantów.

Źródło: Lubuska Policja

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u