Auto zapaliło się pod Posterunkiem Policji. Ogień gasili funkcjonariusze

21 czerwiec 2019
Autor: 
Auto zapaliło się pod Posterunkiem Policji. Ogień gasili funkcjonariusze Lubuska Policja

O dużym szczęściu może mówić właściciel renault, któremu zapaliło się auto. Policjanci z posterunku w Brodach zauważyli płomienie wydobywające się spod maski samochodu, chwycili za gaśnice i ugasili ogień. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych nikomu nic się nie stało.

We wtorkowe popołudnie, 18 czerwca, dzielnicowy asp. szt. Mariusz Żukowski oraz dochodzeniowiec asp. Marcin Sykała - policjanci z Posterunku Policji w Brodach przyjmowali interesantów i wykonywali czynności wewnątrz budynku. Nagle jeden z nich zauważył przez okno, że spod maski samochodu zaparkowanego w pobliżu posterunku wydobywają się płomienie.

Policjanci bez chwili zastanowienia chwycili gaśnicę znajdującą się w budynku i wybiegli na zewnątrz. Podbiegli do auta sprawdzając, czy wewnątrz nikogo nie ma i zaczęli gasić. W pobliżu samochodu stało dwoje dzieci, które chwilę wcześniej zdążyły opuścić pojazd wraz z ojcem. Liczyła się każda sekunda, gdyż ogień nasilał się bardzo szybko. Jeden ze świadków tego zdarzenia przybiegł z drugą gaśnicą i podał policjantowi, kiedy ta pierwsza była już pusta.

Na szczęście dzięki szybkiej reakcji policjantów wszystko skończyło się dobrze, ogień został ugaszony i nikomu się nic nie stało.

Źródło: kom. Aneta Berestecka Komenda Powiatowa Policji w Żarach

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u