Śmiertelny wypadek w Jasieniu. Zginął motocyklista

21 czerwiec 2019
Autor: 
Śmiertelny wypadek w Jasieniu. Zginął motocyklista Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na Drodze Wojewódzkiej numer 294 w miejscowości Jasień. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 65- letni motocyklista.

W piątek, 21 czerwca, na Drodze Wojewódzkiej numer 294 między Jasieniem a Lisią Górą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały służby ratownicze. Ratownicy z lekarzem walczyli o życie ciężko rannego motocyklisty, niestety w wyniku poniesionych obrażeń 65-letni mężczyzna zmarł. Na miejscu zdarzenia pracuje już policja pod nadzorem prokuratora, trwa ustalanie jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.

- Kierujący motocyklem, mieszkaniec powiatu żarskiego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego Opla Vectrę. - podaje kom. Aneta Berestecka - Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Jest to pierwszy śmiertelny wypadek w sezonie wakacyjnym w województwie lubuskim. Mimo dobrej pogody i poczucia pewności na drodze zachowajmy ostrożność i ściągnijmy nogę z gazu.

Droga Wojewódzka numer 294 jest zablokowana, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. 

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u