Zmiany w centrum Gorzowa. W środę otwarcie dwóch jezdni ulicy Chrobrego (MAPA)

22 czerwiec 2019
Autor: 
Zmiany w centrum Gorzowa. W środę otwarcie dwóch jezdni ulicy Chrobrego Bartłomiej Nowosielski/UM Gorzów

Drogowcy planują oddać do użytku obie jezdnie ulicy Chrobrego w Gorzowie Wielkopolskim. Zmieni się także organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Sikorskiego.

Wykonawca przebudowy otworzy wschodnią jezdnię ul. Chrobrego w nocy z wtorku 25 czerwca na środę 26 czerwca. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po dwa pasy ruchu do jazdy prosto na każdej z jezdni.

Niestety w dalszym ciągu nie będzie można skręcić z ulicy Chrobrego w ul. Sikorskiego. Piesi będą mieli do dyspozycji jedno przejście przez ul. Chrobrego, zlokalizowane w południowej części skrzyżowania. Będzie ono obsługiwane przez sygnalizację świetlną.

Otwarcie ulicy Chrobrego nie zakończy jednak prac w obrębie skrzyżowania z ul. Sikorskiego. W najbliższych dniach wykonawca będzie prowadził prace na peronach i zatokach autobusowych. W związku z powyższym przystanki autobusowe na ulicy Chrobrego pozostaną w niezmienionej lokalizacji, czyli przy Titanicu oraz za ulicą Wodną.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u