Zabójstwo w Zielonej Górze. W sprawie zatrzymano już 2 osoby

22 czerwiec 2019
Autor: 
Zabójstwo w Zielonej Górze. Zatrzymano już 2 osoby Redakcja

W jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Drzewnej 23 w Zielonej Górze zostały znalezione zwłoki około 60-letniego mężczyzny. Na ciele widoczne były rany kłute oraz tłuczone. Na miejsce wezwane zostały służby, trwają oględziny. 

W sobotę, 22 czerwca, w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Drzewnej 23 w Zielonej Górze ujawniono zwłoki około 60-letniego mężczyzny, na ciele widoczne były rany kłute oraz tłuczone. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu Grupy Dochodzeniowo-Śledczej oraz technika kryminalistyki. 

- Do sprawy zatrzymaliśmy dwie osoby. W tej chwili policjanci są na miejscu i zabezpieczają ślady. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska - Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na miejscu zdarzenia swoje czynności nieustannie prowadzi Grupa Dochodzeniowo-Śledcza oraz technik kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczane są wszystkie ślady w mieszkaniu.

Nie wiadomo obecnie jakimi motywami kierował się sprawca oraz czy został już wytypowany przez policję, w sprawie zatrzymane są dwie osoby. Policja przesłuchuje również jedną z sąsiadek zabitego mężczyzny. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u