Tragedia na kąpielisku w Zielonej Górze. Z wody wyłowiono ciało mężczyzny (ZDJĘCIA)

22 czerwiec 2019
Autor: 
Tragedia na kąpielisku w Zielonej Górze. Z wody wyłowiono ciało mężczyzny Redakcja

Ciało około 30-letniego mężczyzny wyłowiono w sobotę na kąpielisku Dzika Ochla w Zielonej Górze. Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz kąpieli. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja.

Zgłoszenie o znalezieniu topielca wpłynęło do zielonogórskich strażaków około godziny 14:00. Informację przekazały osoby, które pływały na rowerku wodnym. Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej, w tym ratowników z grupy nurkowej. Przybył również patrol policji.

Strażacy szybko zlokalizowali topielca. Z relacji świadków wynika, że dryfował on twarzą do wody, był cały siny. Kiedy na plaży rozstawiony został parawan, nurek wyłowił ciało mężczyzny. Należy podkreślić, że do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz kąpieli.

Młodzież, która zebrała się w pobliżu informowała, iż mężczyzna miał spacerować wczoraj po okolicy. - Wieczorem prosił nas o papierosa. Wyczuwalny był od niego zapach alkoholu - relacjonowali.

Plaża została całkowicie zamknięta dla ludzi. Na miejscu tragedii pracuje już prokurator oraz policyjni technicy. Śledczy będą teraz ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u