Warcin: W stawie topił się człowiek. Trwa reanimacja (ZDJĘCIA)

22 czerwiec 2019
Autor: 
Warcin: W stawie topił się człowiek. Trwa reanimacja KWP Gorzów Wlkp./zdjęcie poglądowe

W Warcinie koło Międzyrzecza topił się człowiek. Strażacy wyłowili osobę poszkodowaną, trwa reanimacja. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR.

W sobotę, 22 czerwca, po godzinie 20:00 do strażaków z Międzyrzecza wpłynęło zgłoszenie o tonącym człowieku. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Warcin (gmina Skwierzyna). Osoba poszkodowana znajdowała się w stawie.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej. Przybyli również ratownicy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Międzyrzecza. Strażacy wyłowili osobę i przekazali go pogotowiu.

Służby nieustannie prowadzą reanimację topielca. Do Warcina prócz zespołu pogotowia przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Akcja trwa...

Godzina 22:00 - Po około godzinie reanimacji ratownikom udało się przywrócić krążenie u młodego mężczyzny. Został on przetransportowany do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

Fot. OSP Skwierzyna

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u