Ogromny korek na S3 w Cigacicach. Duże utrudnienia w ruchu!

23 czerwiec 2019
Autor: 
Ogromny korek na S3 w Cigacicach. Duże utrudnienia w ruchu! Zdjęcie poglądowe/Redakcja

Sezon na wakacyjne wyjazdy w pełni rozpoczęty, ludzie korzystając z dobrej pogody wyjeżdżają nad morze lub w góry. Zwiększony ruch na drodze powoduje również utrudnienia na tzw. wąskich gardłach. Korek na S3 w Cigacicach ma już ponad 3 kilometry długości!

Na odcinku trasy S3 z Sulechowa do Zielonej Góry utworzył się ponad trzykilometrowy zator. Taka sytuacja ma związek z tzw. wąskim gardłem, jakim jest zwężenie jezdni do jednego pasa z powodu budowy mostu w Cigacicach. Wielu kierowców postanowiło skorzystać z trasy alternatywnej i pojechać tzw. Starą Trójką przez Cigacice, niestety tam również utworzył się zator, który sięga obecnie miejscowości Nowy Świat.

Kierowcom zalecamy uzbrojenie się w cierpliwość oraz utworzenie korytarza życia! O sytuacji będziemy informować na bieżąco!

Godzina 16:55 - Korek na S3 ma już ponad 4 kilometry i sięga Sulechowa, na Starej Trójce sytuacja wygląda podobnie.

Godzina 18:25 - Sytuacja nie uległa poprawie, zator na trasie S3 ma ponad 6 kilometrów długości. Korek na Starej Trójce zaczyna się już od zjazdu z S3 na wysokości Sulechowa. Kierowcy powinni się liczyć z ponad 30-minutowym opóźnieniem.

Godzina 20:00 - Z utrudnieniami muszą liczyć się także kierowcy, którzy wybierają trasę alternatywną przez prom. Przed przeprawami występują kolejki na kilkanaście samochodów.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u