Nietrzeźwy 30-latek wskoczył do Warty w Gorzowie Wielkopolskim. "Szukał ochłodzenia"

23 czerwiec 2019
Autor: 
Nietrzeźwy 30-latek wskoczył do Warty. "Szukał ochłodzenia" KWP Gorzów Wlkp.

Wszystko wydarzyło się na gorzowskim bulwarze. Nietrzeźwy mężczyzna postanowił schłodzić się w Warcie. 30-latek trafił do izby wytrzeźwień.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 23 czerwca, nad ranem. Osoby przebywające na Bulwarze Nadwarciańskim zauważyły mężczyznę, który kąpał się w Warcie. Świadkowie bez zastanowienia powiadomili o wszystkim policjantów.

Funkcjonariusze zatrzymali 30-latka. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że szukał ochłodzenia. Ponadto w trakcie interwencji okazało się, iż 30-latek jest nietrzeźwy. Patrol przetransportował zatrzymanego do izby wytrzeźwień.

Policjanci przypominają o ostrożności w czasie wakacji. - Piłeś, nie wchodź do wody. To śmiertelnie niebezpieczne. Podobnie jak kąpiel w miejscach do tego niewyznaczonych. Wybierajmy kąpieliska strzeżone przez ratowników i dobrze oszacujmy swoje możliwości - podkreśla podkom. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Przypomnijmy, że tylko wczoraj służby dwa razy interweniowały nad akwenami wodnymi. W Zielonej Górze na kąpielisku Dzika Ochla wyłowiono ciało około 30-letniego mężczyzny. Do kolejnego incydentu doszło w Warcinie koło Międzyrzecza, gdzie młody mężczyzna topił się w stawie. Ratownicy przez ponad godzinę walczyli o życie poszkodowanego.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u