Tragiczny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. Dwie osoby nie żyją (ZDJĘCIA)

09 lipiec 2019
Autor: 
Tragiczny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. Dwie osoby nie żyją Redakcja

Dwie osoby nie żyją, a jedna została ranna - to bilans poważnego wypadku, do którego doszło w Gronowie koło Krosna Odrzańskiego. Cysterna zderzyła się tam z samochodem osobowym. Droga jest zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 9 lipca, około godziny 20:00. Na odcinku drogi krajowej numer 32 na wysokości Gronowa ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym marki BMW. Z osobówki praktycznie nic nie zostało, a ciężarówka przewróciła się na bok. W cysternie przewożony był olej rzepakowy. - To był ogromny huk, zupełnie jak jakaś bomba - relacjonuje mieszkaniec Gronowa.

Na miejsce wysłano 6 zastępów straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji z drogówki. - W wyniku wypadku śmierć poniosły dwie osoby jadące BMW - informuje asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskm. Osobówką miała jechać para młodych ludzi w wieku 20-25 lat. Ponadto poszkodowany został kierowca ciężarówki. Mężczyzna trafił do szpitala.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Dąbie i Kosierz. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 24:00.

10.07.19, Godzina 9:00 - Od jednego z naszych czytelników, który chce pozostać anonimowy otrzymaliśmy nagranie z momentu wypadku

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u