Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty w Głogowie (ZDJĘCIA)

08 czerwiec 2016
Gmina Sława

Dziś nad ranem doszło do zderzenia motocyklisty z autobusem przy ul. Henryka Głogowskiego.

Z ustaleń policjantów wynika, że motocyklista poruszał się ulicą Henryka Głogowskiego od strony Cukrowni w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego, natomiast kierowca autobusu wyjeżdżał z ul. Transportowej.

Do zderzenia doszło na środku skrzyżowania ulic Henryka Głogowskiego i Transportowej. Mimo 40-minutowej reanimacji przeprowadzonej przez dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego nie udało się uratować życia motocyklisty.

Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego, biegły z zakresu ruchu drogowego oraz głogowska prokuratura. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ustalają tożsamość motocyklisty.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.