Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

12 lipiec 2019
Autor: 
Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Energetyków i Elektronowej w Zielonej Górze. Do szpitala zostanie przetransportowana jedna osoba. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w piątek, 12 lipca, po godzinie 17:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Mitsubishi Colt wyjeżdżała z parkingu pasażu handlowego. Na skrzyżowaniu uderzył w nią kierowca Skody Fabia, który jechał w kierunku ulicy Batorego. Zderzenie było na tyle silne, że w Skodzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy straży pożarnej i podstawowy zespół pogotowia. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy i rozlane płyny eksploatacyjne, a ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanej kierującej. Kobieta zostanie prawdopodobnie przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Na ulicy Energetyków występują utrudnienia w ruchu. Szybko stworzyły się korki. Swoje czynności cały czas prowadzą policjanci z drogówki, którzy ustalą dokładny przebieg zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u