Wypadek na DK27 pod Zieloną Górą. Samochód wypadł z drogi i dachował (ZDJĘCIA)

16 lipiec 2019
Autor: 
Wypadek na DK27 pod Zieloną Górą. Samochód wypadł z drogi i dachował Redakcja

Samochód osobowy wypadł z trasy na drodze krajowej nr 27 pod Zieloną Górą. Ranna została jedna osoba. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 16 lipca, przed godziną 9 na drodze krajowej nr 27, na wysokości miejscowości Wilkanowo. Na 59 kilometrze trasy, samochód osobowy marki Opel Astra z nieustalonych przyczyn wypadł z drogi i dachował. Pojazd zatrzymał się na drzewie. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze, w tym dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry.

W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba, to kierująca pojazdem. Kobieta została przetransportowana do zielonogórskiego szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Na miejscu pracują już policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze ustalą, jak dokładnie doszło do tego zdarzenia.

Ruch odbywa się płynnie, jednak na czas wyciągania pojazdu mogą występować utrudnienia.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u