Wypadek w centrum Zielonej Góry. Jedno z aut dachowało. Ranna jedna osoba (ZDJĘCIA)

16 lipiec 2019
Autor: 
Wypadek w centrum Zielonej Góry. Jedna osoba ranna Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Dworcowej w Zielonej Górze. Do szpitala trafiła jedna osoba. Droga jest zablokowana.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku we wtorek, 16 lipca, po godzinie 7:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fordem Mondeo jechał ul. Dworcową w kierunku dworca PKS. Nagle pierwszeństwo przejazdu wymusił mu kierowca Toyoty Corolla wyjeżdżający z ulicy Lipowej. Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu. Ford wypadł z drogi, ściął ławkę i dachując uderzył w drzewo. - Usłyszałam potężny huk, aż wybiegłam zobaczyć co się stało - relacjonuje jedna z mieszkanek pobliskiego bloku.

Do zdarzenia wysłano przybyły dwa zastępy straży pożarnej i specjalistyczny zespół pogotowia. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy, a ratownicy medyczni wraz z lekarzem udzielili pomocy poszkodowanemu kierowcy Forda. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Ulica Dworcowa została zablokowana w obu kierunkach. Swoje czynności cały czas prowadzą policjanci z drogówki, którzy ustalają wszystkie okoliczności wypadku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 9:30.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u