Wypadek w Mostkach koło Świebodzina. Dwie osoby zostały ranne (ZDJĘCIA)

23 lipiec 2019
Wypadek w Mostkach koło Świebodzina. Dwie osoby ranne OSP Mostki

Autolaweta zderzyła się z ciężarówką na odcinku drogi krajowej nr 92 w Mostkach. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku we wtorek, 23 lipca, po godzinie 8:00. W Mostkach w pobliżu stacji paliw autolaweta uderzyła w naczepę ciężarówki. Zderzenie było na tyle silne, że przód Peugeota został mocno zniszczony.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji ze świebodzińskiej drogówki. Przyleciał też śmigłowiec LPR. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, to pasażerowie autolawety. Obaj byli uwięzieni w zniszczonym samochodzie. Po udzieleniu pomocy na miejscu, ranni zostali przetransportowani do szpitala.

Droga krajowa nr 92 była zablokowana przez kilka godzin. Kierowcy musieli objeżdżać miejsce zdarzenia przez pobliskie miejscowości.

Aktualizacja: Zmarł pasażer lawety, który ciężko ranny trafił do szpitala. Mężczyzna nie przeżył operacji. Drugi walczy o życie.

Fot. OSP Mostki, KP PSP ŚwiebodzinRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u