Tragiczny wypadek na "trasie śmierci". Dwie osoby nie żyją, dwie są ranne (ZDJĘCIA)

23 lipiec 2019
Autor: 
Tragiczny wypadek na "trasie śmierci". Dwie osoby nie żyją, dwie są ranne Redakcja

Dwie osoby nie żyją, a dwie zostały ranne - to bilans poważnego wypadku, do którego doszło na trasie Nowogród Bobrzański - Świdnica. Na zakręcie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 23 lipca, przed godziną 16:00. Na odcinku drogi krajowej nr 27 na wysokości Kaczenic czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe marki Volkswagen Golf i Citroen Xsara. Z ustaleń policji wynika, że to kierowca Citroena jadąc w kierunku Nowogrodu z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Siła zderzenia była bardzo mocna, na jezdnię wyciekły płyny eksploatacyjne z obu samochodów.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji z zielonogórskiej drogówki. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, to kierowca i pasażer Citroena. Kolejne dwie są ranne i zostały przetransportowane do szpitali w Zielonej Górze oraz Nowej Soli

Dokładne okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Wkrótce przyjedzie także prokurator. Droga krajowa nr 27 jest zablokowana w obu kierunkach. Kierowcy mogą objechać miejsce wypadku przez Kaczenice, Niwiska i Ochlę.

Godzina 20:30 - Czynności służb zostały zakończone. Droga odblokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u