Zakochany złodziej okradał rodzinę. Chciał zaimponować swojej dziewczynie (ZDJĘCIA)

26 lipiec 2019
Autor: 
Zakochany złodziej okradał rodzinę. Chciał zaimponować swojej dziewczynie KWP Gorzów Wlkp.

18-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego kilkukrotnie okradał swoją rodzinę. Na celowniku była markowa odzież oraz pieniądze, którymi obdarowywał swoją dziewczynę. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W środę, 24 lipca, zrozpaczona mieszkanka Gorzowa powiadomiła, że z jej mieszkania zginęły rzeczy, w tym markowa odzież należąca do niej i jej córek. Kobieta z czasem zorientowała się również, że zniknęły pieniądze.

- Pokrzywdzona zauważyła, że wszystko zaczęło się dziać od momentu, kiedy w mieszkaniu przez pewien czas gościła swojego bratanka - informuje podkom. Marzena Śpiewak z Lubuskiej Policji.

W sprawę zaangażowali się policjanci z II komisariatu, którzy w zaledwie trzy godziny od zgłoszenia ustalili i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 18-latek, który wcześniej mieszkając u pokrzywdzonej, zdobył i wykorzystał zaufanie członków rodziny.

Młody mężczyzna po zatrzymaniu spędził noc w policyjnym areszcie. - Śledczy ustalili, że podejrzany chcąc zaimponować swojej dziewczynie, obdarowywał ją różnymi prezentami, w tym skradzioną wcześniej odzieżą. Kryminalni odzyskali większość utraconych rzeczy - uzupełnia podkom. Śpiewak.

18-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u