Poważny wypadek pod Kargową. Opel wbił się w drzewo. Kierowca jest ciężko ranny

01 sierpień 2019
Autor: 
Poważny wypadek pod Kargową. Opel wbił się w drzewo OSP Babimost

Nad ranem na trasie Babimost - Kargowa doszło do poważnego wypadku. Kierowca osobowego Opla zjechał z drogi i czołowo uderzył w drzewo. 26-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek, 1 sierpnia, po godzinie 7:00. 26-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra jechał drogą wojewódzką nr 313 w kierunku Kargowej. Nagle z niewyjaśnionych przyczyn w okolicy miejscowości Liny zjechał z trasy i czołowo uderzył w drzewo.

Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej z powiatu zielonogórskiego i wolsztyńskiego, zespół pogotowia ze Zbąszynka oraz patrol policji z drogówki. Kierowca po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze. 26-letni mieszkaniec gminy Kargowa jest w ciężkim stanie.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci. Obecnie nie wiadomo czy kierowca był trzeźwy.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u