Skradziono rower. Dwa tysiące nagrody za pomoc w odnalezieniu

01 sierpień 2019
Skradziono rower. Dwa tysiące nagrody za pomoc w odnalezieniu Maciej Piatek

31 lipca, około godz. 9 z parkingu przy ul. Trasa Północna 16 w Zielonej Górze został skradziony rower szosowy marki TREK. Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu i oferuje nagrodę.

Właściciel natychmiast po zorientowaniu się, że rower został skradziony powiadomił policję i umieścił informację w mediach społecznościowych. Wszczął również prywatne śledztwo, w trakcie którego udało się dotrzeć do monitoringu, w którym widać, że kradzieży dokonał mężczyzna ubrany w krótkie jasne spodenie/spodenki i koszulkę z krótkim rękawkiem koloru zielonego.

Skradziony jednoślad to czarny rower marki TREK z charakterystycznymi wzorami namalowanymi na ramie. Właściciel zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy w tym czasie byli w tej okolicy i widzieli podejrzanego o kradzież, podobny rower, a może dysponują filmem z kamer przemysłowych czy tez samochodowych o pomoc w ustaleniu szczegółów. Dla osoby, która w znacznym stopniu przyczyni się do znalezienia dwukołowca czeka nagroda w wysokości 2 000 zł. Przypomnijmy, że złodziejska akcja miała miejsce 31 lipca około godz. 9 (9:14 wg monitoringu), ale sprawca mógł być widziany w okolicach Trasy Północnej lub Chynowa w godz. pomiędzy 8:00 - 11:00.

facebook

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u