Wypadek pod Sulechowem. Skuter uderzył w osobówkę. W akcji śmigłowiec LPR

01 sierpień 2019
Autor: 
Wypadek pod Sulechowem. Skuter uderzył w osobówkę Czytelnik

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku na drodze krajowej nr 32 koło Sulechowa. Skuter uderzył tam w tył osobówki. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR. Ruch odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło w czwartek, 1 sierpnia, około godziny 17:00. - Kierująca samochodem osobowym marki Peugeot jechała drogą krajową nr 32 w kierunku Kargowej. Na skrzyżowaniu z trasą do Babimostu zatrzymała się, aby skręcić w lewo. Wówczas w tył pojazdu uderzył kierowca skutera - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej, specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby jadące skuterem. Obie przetransportowano do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku cały czas wyjaśniają policjanci. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skuterem był nietrzeźwy - dodaje podinsp. Stanisławska. Droga krajowa nr 32 w kierunku Kargowej jest zablokowana. Ruch odbywa się wahadłowo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u