Nowa Sól: Wypadek na trasie S3. Bus zderzył się z osobówką. Droga zablokowana

03 sierpień 2019
Nowa Sól: Wypadek na trasie S3. Bus zderzył się z osobówką. Droga zablokowana Redakcja/Archiwum

Na trasie S3 w Nowej Soli doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Droga w kierunku Polkowic jest zablokowana.

W piątek, 2 sierpnia, tuż po godzinie 22 na trasie S3 na wysokości zjazdu na Nową Sól doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze w tym dwa zastępy straży pożarnej. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba. Na czas działań ratowniczych zablokowany został ruch w kierunku Polkowic.

Droga w kierunku Polkowic wciąż jest zablokowana, policja kieruje ruchem przez Nową Sól. Utrudnienia mogą potrwać nawet do 1:30. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.