Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Ranne zostały 3 osoby. Droga jest zablokowana

03 sierpień 2019
Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Ranne zostały 3 osoby. Droga jest zablokowana Redakcja/Zdjęcie pogladowe

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. Droga w kierunku Sulechowa jest zablokowana!

To informacja z ostatniej chwili. Na trasie S3 na wysokości Raculi samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Pojazdem podróżowały 3 osoby, które zostały zakleszczone w środku. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policja. Droga w kierunku Sulechowa została zablokowana na czas działań ratowniczych. Wszystkie osoby poszkodowane zostały sprawnie ewakuowane z rozbitego pojazdu i przekazane pod opiekę Zespołów Ratownictwa Medycznego. 

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Stworzył się kilometrowy korek.

Godzina 7:50 - Trzy osoby zostały poszkodowane w tym jedno dziecko. Wszyscy są poza pojazdem. - podaje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Godzina 8:20 - Ruch odbywa się jednym pasem, występują duże utrudnienia.

Godzina 9:00 - Ruch odbywa się płynnie, bez utrudnień.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.