Na festiwalu Pol'and'Rock znaleziono ciało 35-latka

02 sierpień 2019
Na festiwalu Pol'and'Rock znaleziono ciało 35-latka Redakcja

Na festiwalu Pol'and'Rock znaleziono ciało 35-latka. O tym przykrym zdarzeniu poinformował dziś podczas konferencji prasowej Jurek Owsiak.

"Smutna wiadomość - zmarł 35 letni mężczyzna, nie mamy jego danych, jest to mężczyzna bez stałego zameldowania. Służby zachowały się bardzo profesjonalne. Trwają ustalenia przyczyn śmierci, wykluczono udział osób" - czytamy także na twitterowym profilu organizatora.

Informację potwierdza nadkom. Marcin Maludy, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wlkp. - W czwartek o godz. 9:50 służby organizatora poinformowały, że ciało mężczyzny odnalazły osoby, które przebywały z nim od dwóch tygodni na polu namiotowym.

Przyczynę zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u