Cigacice: Samochód uderzył w barierki na trasie S3. Występują utrudnienia w ruchu

05 sierpień 2019
Cigacice: Samochód uderzył w barierki na trasie S3. Występują utrudnienia w ruchu Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy, którym podróżowały 4 osoby uderzył w barierki na trasie S3 na wysokości Cigacic w kierunku Sulechowa. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 sierpnia, kilka minut po godzinie 6 nad ranem na trasie S3 na wysokości Cigacic w kierunku Sulechowa. Samochód osobowy uderzył w barierki. Pojazdem podróżowały 4 osoby w tym dwójka dzieci. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze.

Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do udzielania pomocy osobom uczestniczącym w zdarzeniu. Na szczęście obrażenia nikomu nic poważnego się nie stało, szczęśliwie skończyło się na kilku otarciach. Dzieci prawdopodobnie trafią do szpitala, gdzie przejdą szczegółowe badania.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, na miejscu pracują służby. Ruch w kierunku Sulechowa odbywa się jednym pasem.

Godzina 7:16 - Samochód osobowy marki Volkswagen uderzył w plastikowe bariery na zwężeniu trasy S3 przed mostem w Cigacicach. Rozbity pojazd znajduje się poza drogą, na miejscu pracuje policja oraz służby drogowe, utworzył się ponad 3-kilometrowy korek.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.