Dwie kolizje na trasie S3 i ogromne utrudnienia w ruchu

11 sierpień 2019
Dwie kolizje na trasie S3 i ogromne utrudnienia w ruchu Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do dwóch kolizji doszło na trasie S3 na wysokości Skwierzyny w kierunku Zielonej Góry. Na miejscu pracowały służby ratownicze, utworzył się kilkukilometrowy korek.  

Na trasie S3 jest bardzo wzmożony ruch związany z okresem wakacyjnym. Na wysokości Skwierzyny doszło do dwóch kolizji drogowych, na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny. 

- Były dwie kolizje drogowe. Ruch jest drożny, odbywa się jednym pasem. - podaje mł. asp. Agnieszka Żyża, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Na miejscu nieustannie pracują policjanci. Funkcjonariusze ustalają jak doszło do tych zdarzeń. Ruch odbywa się jednym pasem, utworzył się kilkukilometrowy korek. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami przez jeszcze minimum godzinę.

Kolejne utrudnienia napotkamy na wysokości Cigacic, gdzie budowany jest most. Ruch odbywa się jednym pasem. Aktualnie korkuje się na pasie w kierunku Sulechowa, postoimy tam ok. 15 minut. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u