Kompletnie pijany kierowca jeździł po wsi. Został zatrzymany przez mieszkańców

11 sierpień 2019
Autor: 
Kompletnie pijany kierowca jeździł po wsi. Został zatrzymany przez mieszkańców Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Piątkowy wieczór nie był spokojny dla mieszkańców miejscowości Glinki pod Gorzowem Wielkopolskim. Kompletnie pijany mężczyzna jeździł po wsi, wjeżdżał na chodnik oraz rozbijał swój samochód. Został obywatelko zatrzymany do przyjazdu policji.

9 sierpnia, około godziny 21, na ulicy Lipowej w miejscowości Glinki, mężczyzna jeździł samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Wjeżdżał na chodnik, przy okazji uszkadzając dwie boczne opony oraz bok samochodu. Sytuacja ta mocno zaniepokoiła okolicznych mieszkańców, którzy wezwali policję i na własną rękę próbowali zatrzymać pijanego kierowcę. 

W pewnym momencie nietrzeźwy kierujący zatrzymał się pod sklepem, nadarzyła się okazja do obywatelskiego zatrzymania pojazdu. Z samochodu zostały wyciągnięte kluczyki, po chwili na miejsce dotarł patrol policji. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu. 

Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańców, na szczęście nikomu nic się nie stało, a pijany mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Na podstawie: gorzowianin.com

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u