Zielona Góra: Nietrzeźwy mężczyzna nocował w podziemnym śmietniku. "To grozi śmiercią"

12 sierpień 2019
Autor: 
Nietrzeźwy mężczyzna nocował w podziemnym śmietniku. "To grozi śmiercią" ZGK

Prawdopodobnie chciał odpocząć, a tuż obok niego znajdowały się półpodziemne kosze na opady. Wszedł więc na pojemnik i wpadł do środka. Nietrzeźwego mężczyznę nakryli pracownicy wywożący śmieci.

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę, 10 sierpnia, w Zielonej Górze. Do jednego z półpodziemnych pojemników na śmieci ulokowanych przy ulicy Grottgera wskoczył nietrzeźwy mężczyzna. Nad ranem nakryli go pracownicy ZGK. Na miejsce wezwano policjantów, którzy wyciągnęli mężczyznę z pojemnika.

Przed podobnymi wybrykami ostrzega Zakład Gospodarki Komunalnej. - Uprzejmie informujemy, że nocowanie w naszych półpodziemnych pojemnikach na odpady grozi kalectwem lub śmiercią. Pojemniki od wewnątrz nie otwierają się. Dobrze, że w sobotę pojawił się tam nasz pracownik. Aż strach pomyśleć - czytamy w komunikacie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u