Budżet Obywatelski w Zielonej Górze. Zdecyduj, na co wydać pieniądze

12 sierpień 2019
Autor: 
Budżet Obywatelski w Zielonej Górze. Zdecyduj, na co wydać pieniądze Pixabay

Już od dziś zielonogórzanie mogą zdecydować o tym, jakie inwestycje powstaną w mieście. Ruszyło głosowanie do Budżetu Obywatelskiego 2020. Do podziału jest 6,5 mln złotych, a do wyboru ponad 60 projektów.

Mieszkańcy Zielonej Góry po raz kolejny mogą wybrać projekty inwestycyjne, które magistrat zrealizuje w 2020 roku. W tym roku do Budżetu Obywatelskiego wpłynęło 80 wniosków, natomiast po analizie komisji na listę do głosowania trafiło ostatecznie 65 projektów - 47 z miasta oraz 17 z dzielnicy Nowe Miasto.

Do rozdzielenia jest 6,5 miliona złotych. Głosy można oddawać do 25 sierpnia na trzy sposoby: przez internet - ankieta, przesyłając drogą elektroniczną skan poprawnie wypełnionej karty poświadczonej własnoręcznym podpisem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składając wypełnioną kartę przez osobę głosującą w Urzędzie Miasta Zielona Góra.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u