Tragedia nad jeziorem w Karninie koło Gorzowa. 21-latek zmarł w szpitalu

12 sierpień 2019
Autor: 
Tragedia nad jeziorem w Karninie koło Gorzowa. 21-latek zmarł w szpitalu Fot. gorzowianin.com

W Karninie (gmina Deszczno) topił się młody mężczyzna. Z wody wyłowili go plażowicze i od razu reanimowali 21-latka. Niestety mężczyzna zmarł w gorzowskim szpitalu.

Przypomnijmy, wszystko wydarzyło się wczoraj wczesnym wieczorem. Około godziny 19:00 plażowicze przebywający nad jeziorem w Karninie zaalarmowali gorzowskich strażaków o mężczyźnie, który znalazł się pod wodą.

Świadkowie zdarzenia wyłowili 21-letniego mężczyznę jeszcze przed przyjazdem służb. Plażowicze wiedzieli jak działać i od razu przystąpili do jego reanimacji. W międzyczasie na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji. Od tego momentu to ratownicy przejęli walkę o życie 21-latka.

Około godziny 20:00 udało się przywrócić krążenie u młodego mężczyzny. - Został przetransportowany karetką do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim - mówił podkom. Maciej Kimet z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji. Niestety pomimo usilnych starań lekarzy, 21-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u