Policyjne uderzenie w narkobiznes. Seria zatrzymań w Sulechowie i okolicach. W akcji antyterroryści (FILM, ZDJĘCIA)

12 sierpień 2019
Autor: 
Policyjne uderzenie w narkobiznes. Seria zatrzymań w Sulechowie i okolicach KMP Zielona Góra

Pięć osób zatrzymanych w Sulechowie oraz pobliskich miejscowościach. Wszyscy są znani policji. Usłyszeli zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających. Ponadto dwie osoby zostały tymczasowo aresztowane.

Kilka dni temu na terenie Sulechowa oraz powiatu zielonogórskiego przeprowadzono realizację zatrzymań pięciu osób. - Policjanci weszli do wszystkich mieszkań w tym samym czasie. Działania miały związek z realizacją sprawy związanej ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Zatrzymani to młodzi mężczyźni w wieku 20-36 lat. Są znani policjantom, ale nie byli wcześniej notowani za przestępstwa narkotykowe. Przy zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli 85 gramów marihuany i 5 gramów amfetaminy oraz duże ilości gotówki w złotówkach i euro.

Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających, a jedna z nich dodatkowo zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków. Ponadto dwie osoby zostały tymczasowo aresztowane na trzy miesiące. - Grozi im kara od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa - dodaje podinsp. Stanisławska.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u