Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana. W akcji śmigłowiec LPR

13 sierpień 2019
Autor: 
Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja

Poważny wypadek na trasie S3 na wysokości miejscowości Sucha. Na miejscu pracują służby ratownicze, w tym śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana.

We wtorek, 13 sierpnia, kilka minut po godzinie 17:00 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana. Trwa akcja ratownicza.

Po zdarzeniu jeden z pojazdów jest przewrócony na bok. Jest to prawdopodobnie bus należący do służby drogowej, który przewoził farby. Ranna została jedna osoba. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz Nowej Soli, oraz policja. Funkcjonariusze ustalają okoliczności tego wypadku, na czas działań droga jest zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż samochód ciężarowy zderzył się z pojazdem obsługi technicznej drogi marki Iveco. Bus po uderzeniu przewrócił się na bok. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Godzina 19:50 - Na podstawie komunikatu wydanego przez GDDKiA, utrudnienia na 199 kilometrze trasy S3 mogą potrwać jeszcze do godziny 20:40. Aktualnie ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się pasem awaryjnym.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u