Artystyczny plakat Winobrania 2019 już wybrany!

13 sierpień 2019
Artystyczny plakat Winobrania 2019 już wybrany! Joanna Kaucz

Blisko sto prac wpłynęło na konkurs, którego założeniem jest promowanie Dni Zielonej Góry przez pryzmat artystycznej wizji. Swoje prace nadsyłali twórcy z całej Polski. Praca miała być niebanalna i daleka od schematów.

Organizatorzy konkursu stawiali na prace niebanalne oraz dalekie od schematów. Jury w pięcioosobowym składzie wyłoniło zwycięską pracę spośród blisko stu nadesłanych z całej Polski. Autorką zwycięskiego plakatu okazała się wrocławianka - pani Joanna Kaucz. W ocenie jury zaproponowana przez nią artystyczna wizja plakatu łączy nowoczesność i współczesność, a także może być odbierana na wiele sposobów.

Kapituła konkursowa postanowiła także wyróżnić prace, których autorkami były: pani Zuzanna Kamińska z Poznania oraz pani Julia Rogóż z Olkusza.

Źródło: winobranie.zgora.pl

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u