Grupa Ukraińców pobita w Gorzowie Wielkopolskim. Zatrzymano 4 osoby

15 sierpień 2019
Autor: 
Grupa Ukraińców pobita w Gorzowie Wielkopolskim. Zatrzymano 4 osoby Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Policja wyjaśnia okoliczności bójki, do której doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Wiadomo już, że grupa czterech osób zaatakowała i pobiła trójkę obywateli Ukrainy. Zatrzymani gorzowianie – trzech mężczyzn i jedna kobieta usłyszą wkrótce zarzuty.

We wtorkowy wieczór, 13 sierpnia, przy ul. Kosynierów Gdyńskich w rejonie banku doszło do bójki pomiędzy Polakami a Ukraińcami. Wówczas na miejsce przyjechało kilka policyjnych patroli i dwie karetki pogotowia. Jak się okazuje, to mieszkańcy Gorzowa zaatakowali grupę Ukraińców. Cztery osoby zostały zatrzymane w tej sprawie.

- Dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do bójki pomiędzy 4-osobową grupą gorzowian a trójką obywateli Ukrainy. Dwóch mężczyzn i kobieta z Ukrainy najpierw zostało obrażonych i wyzwanych, a następnie zaatakowanych przez trzech mężczyzn i jedną kobietę. Wszyscy gorzowianie byli pod wpływem alkoholu – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W wyniku bójki, dwóch mieszkańców Gorzowa zostało zabranych do szpitala. Mieli powierzchowne obrażenia. To właśnie w szpitalu zostali zatrzymani przez policję.

- Do zatrzymania agresorów doszło w szpitalu. Łącznie policjanci zatrzymali cztery osoby, które uczestniczyły w bójce. Trzech mężczyzn i kobieta, usłyszą zarzuty. Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone przez gorzowską prokuraturę pod kątem udziału w bójce i pobiciu obywateli Ukrainy. – komentuje Maludy.

Źródło: Gorzowianin.com

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

 • Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Poważny wypadek na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Kierująca osobówką potrąciła dwie osoby. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 • Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Przed zielonogórskimi policjantami ogromne wyzwanie – zabezpieczenie Winobrania i wszystkich imprez towarzyszących świętu naszego miasta, natomiast przed uczestnikami Winobrania także wyzwanie – nie dać się okraść kieszonkowcom.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 • Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy lub sprawców zatrucia Odry!

 • Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Zielonogórscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który zignorował polecenia do zatrzymania i próbował uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna kierował znajdując się pod działaniem środków odurzających, a także miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Całe zajście zarejestrowała kamera nasobna policjanta.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u