Podejrzany pakunek wywołał alarm w Słubicach. Trwa akcja służb

16 sierpień 2019
Autor: 
Podejrzany pakunek wywołał alarm w Słubicach. Trwa akcja służb KWP Gorzów Wlkp.

Do hotelu przy ulicy Transportowej w Słubicach ktoś przyniósł podejrzany pakunek. Istnieje podejrzenie, że w środku znajduje się ładunek wybuchowy. Trwa akcja służb.

Zgłoszenie o podejrzanym pakunku wpłynęło do słubickich służb nad ranem. - W godzinach nocnych nieznana osoba wniosła paczkę do hotelu - informuje asp. Magdalena Jankowska, rzecznik policji w Słubicach.

Na miejsce wysłano wiele patroli policji oraz dwa zastępy straży pożarnej. Przybył również zespół pogotowia oraz strażnicy graniczni. Obecni są też policjanci z rozpoznania minersko-pirotechnicznego. - Trwa sprawdzanie ładunku pod kątem pirotechnicznym - dodaje asp. Jankowska.

Służby zdecydowały, że ewakuacja hotelu nie będzie konieczna. Policja nie zdradza więcej szczegółów. Działania cały czas trwają...

Aktualizacja: Akcja służb została zakończona. Pakunek nie okazał się ładunkiem wybuchowym. Policja poszukuje sprawcy. Analizowane będą między innymi nagrania z monitoringu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u