Wypadek na trasie S3. Samochód osobowy zderzył się z busem. Droga jest zablokowana

18 sierpień 2019
Wypadek na trasie S3. Samochód osobowy zderzył się z busem. Droga jest zablokowana Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy zderzył się z busem na wysokości węzła Jordanowo na trasie S3 w powiecie świebodzińskim. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany, na miejscu pracują służby.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 18 sierpnia, około godziny 10. Na 147 kilometrze trasy S3 doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze, w wyniku zderzenia ranne zostały trzy osoby, wszyscy trafili do szpitala na szczegółowe badania. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Multivan gwałtownie zahamował, gdyż przed maskę pojazdu wybiegło mu jakieś zwierzę. Kierujący Daewoo Matiz nie zdążył wyhamować i uderzył w tył busa. 

- W wyniku tego zdarzenia dwie osoby z Daewoo Matiz trafiły do szpitala, kierujący i pasażer oraz jedna osoba z pojazdu Volkswagen Multiwavn. - podaje mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy KPP w Świebodzinie.

Jezdnia w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana, policja prowadzi na objazdy już na wysokości Międzyrzecza. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.