Ogromne utrudnienia na trasie S3 pod Zieloną Górą. Będzie jeszcze gorzej

18 sierpień 2019
Ogromne utrudnienia na trasie S3 pod Zieloną Górą. Będzie jeszcze gorzej Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Ogromne utrudnienia w ruchu na trasie S3 na wysokości Cigacic. Korek w kierunku Zielonej Góry ma ponad 4 kilometry i sięga Sulechowa. Nie lepiej jest na trasie alternatywnej przez tzw. Starą Trójkę. Będzie jeszcze gorzej...

Powroty znad morza znacząco zwiększają ruch na głównych arteriach naszego województwa. Z dużymi utrudnieniami na trasie S3 na wysokości Cigacic powinni się liczyć wszyscy kierowcy a szczególni Ci jadący w kierunku Zielonej Góry, gdyż korek w tę stronę ma ponad 4 kilometry długości i sięga Sulechowa. Nie lepiej jest na trasie alternatywnej przez tzw. Starą Trójkę, tutaj korek ciągnie się przez Cigacice, Nowy Świat, aż do zjazdu w Sulechowie. Sytuacja w najbliższych godzinach nie ulegnie poprawie.

Na godzinę 17 mieszkańcy Cigacic oraz okolic zapowiadają 2-godzinny protest, podczas którego zablokowany zostanie ruch przez stary most w Cigacicach. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość, gdyż jedyne trasy alternatywna biegną przez Krosno Odrzańskie lub Nową Sól. 

Godzina 17:40 - Blokada starego mostu w Cigacicach trwa. Korek na trasie S3 w kierunku Zielonej Góry ma już ponad 7 kilometrów długości, czas przejazdu tego odcinka wynosi ponad godzinę.

Bądź na bieżąco z sytuacją w twoim regionie! Zapisz się już dziś do naszego systemu i otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój telefon!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u