Zderzenie dwóch samochodów na DK27 pod Zieloną Górą (ZDJĘCIA)

19 sierpień 2019
Zderzenie dwóch samochodów na DK27 pod Zieloną Górą Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 27 z drogą wojewódzką nr 282 na wysokości miejscowości Wilkanowo pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

W poniedziałek, 19 sierpnia, około godziny 13:30 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 27. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policja.

W zderzeniu dwóch osobówek marki BMW oraz Volkswagen ranna została jedna osoba. To kierująca Volkswagenem, która trafiła do zielonogórskiego szpitala na szczegółowe badania. Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Na miejscu pracują już policjanci, ruch odbywa się bez większych utrudnień. Sprawcą zdarzenia będzie prawdopodobnie kobieta jadąca Volkswagenem, która włączając się do ruchu wjechała wprost pod BMW.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.