Śmiertelny wypadek na DK32. Jedna osoba zginęła a dwie są ranne

21 sierpień 2019
Śmiertelny wypadek na DK32. Jedna osoba zginęła a dwie są ranne Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś nad ranem, na Drodze Krajowej numer 32 pomiędzy Łagowem a Dąbiem. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest całkowicie zablokowana.

W środę, 21 sierpnia, około godziny 6:30 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące zderzenia samochodu osobowego z busem na Drodze Krajowej numer 32 pomiędzy Łagowem a Dąbiem. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały służby ratownicze, w tym 3 zastępy straży pożarnej. Rozpoczęła się akcja ratownicza.

Śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, dwie ranne trafiły do szpitali. Droga jest całkowicie zablokowana, policja wprowadziła objazdy przez miejscowość Kosierz.

Wkrótce więcej informacji...

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.